Radyo Sitesi

Profesyonel Radyo Sitesi Kurmak istiyorsanız paketlerimizden birini seçerek kendi radyonuzu kurabilirsiniz.

POWER PAKETİ

5000 Dinleyici

128 KBPS HD Canlı Yayın Kalitesi

İstek Paneli & Admin Paneli

Demo: www.radyopower.com

SHOW PAKETİ

5000 Dinleyici

196 KBPS FULL HD Canlı Yayın Kalitesi

İstek Paneli & Admin Paneli

Demo: www.radyoshow.com

FENOMEN PAKETI

10.000 Dinleyici

224 KBPS SÜPER HD Canlı Yayın Kalitesi

İstek Paneli & Admin Paneli

Demo: www.fenomenfm.com

KARNAVAL PAKETI

Sınırsız Dinleyici

320 KBPS MAXİMUM HD Canlı Yayın

İstek Paneli & Admin Paneli & Autodj

Demo: www.karnavalfm.com

Radyo Telekom Firması olarak Türkiye'de 1000lerce radyo sitesi kurarak Türkiye'nin en büyük ve resmi Telekomünikasyon firması olarak sizlere 19 Yıldır tüm dünyada web hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Radyo Sitesi, Paketlerimizden birini satın aldığınızda 24 Saat içinde herşey dahil olarak paketiniz kurulmaktadır. Sizin belirlemiş olduğunuz radyo ismine göre kurulum yapılmaktadır. (Alan Adı Ücretsizdir)

Radyo sitenizin kurulumu bittikten sonra, yeni başlayanlara göre canlı yayın nasıl yapılır, canlı yayında olmadığınızda bilgisayarınız kapalı olsa bile radyo yayınız devam etmesi için AUTODJ nasıl kurulur, Djlerinize ( Yayın alacak programcılara) radyo şifresi nasıl oluşturulur, radyonuza gelen istekler nasıl yönetilir, sitenize haber nasıl eklenir, sitenizde renk, logo, arkaplan, player, nasıl değiştirilir bunlar ile ilgili tüm detaylar RADYO ÖĞRENME KLAVUZU ile birlikte videolu anlatımlar ile birlikte size ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Satın alma işlemlerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı ile 9 taksitle yapabilirsiniz. Veya banka hesap numaralarımıza havale veya eft yapabilirsiniz.

 

Biz Radyo Sitenizi kurmakla kalmıyoruz. Radyonuzu Geliştirmeye devam ediyoruz.

1-Android Radyo Uygulaması, 2-Iphone Radyo Uygulaması, 3- Masaüstü Radyo Player yazılımları tarafımızca kurulabilmektedir.

ANDROID RADYO UYGULAMASI

Radyonuzu Google Play marketinden android telefonlarla indirilmesini saglar.

SATIN AL

IPHONE RADYO UYGULAMASI

Radyonuzun iphone telefonlarda itunes app storeden indirilmesini saglar.

SATIN AL

MASAÜSTÜ PLAYER UYGULAMASI

Radyonuzun Bilgisayara indirilmesini saglar. Tüm Bilgisayarlara Uyumlu.

SATIN AL
Radyo Jingle Sesleri

Jingle Paketi 1

Bay veya Bayan

Seslendirme:

5 Adet Jingle

AL

Jingle Paketi 2

Bay - Bayan veya Çift Ses

Seslendirme:

10 Adet Jingle

AL

Radyo Sitesi Kurulumu Sık Sorulan Sorulanlar

Radyo Hosting ile sizlerde kendi radyonuzu kurabilir Bilgisayar basinda beklemeden 24 saat radyonuz autodj ile aktif olarak çalacaktir.

Tüm Radyolarimiz da autodj ücretsiz olarak kurulmaktadir.

YARDIM AL
Radyo Sitesi paketleri ile ister internet radyo yayını yapmak isteyenler isterlerse de yerel radyo yayını yapmak isteyenler için herşey dahil olarak hazırlanmış mobil uyumlu, istek panelli, radyo programlı, ve admin panelli sitedir.
Türkçe panel olduğu için kolayca yönetebillirsiniz. Paneli size göndereceğimiz videolu ders ile öğrenebilir ve radyo temasını kendinize göre kolayca tasarlayabilir. Renk,logo,arkaplan,banner,müzik,yayınakışı, ayarlarını yapabilirsiniz.
Radyonuz da 24 saat canlı yayın yapamayacağınız için radyonuz kapalı kalmaması için size verdiğimiz radyo server paneline sizin yüklemiş olduğunuz müzikler bilgisayarınız kapalı olsa bile 24 saat radyo yayınız devam eder.
Radyo sitesi paketlerinden birini satın aldıktan sonra 24 saat içinde radyo siteniz kurularak RadyoTelekom üyeliğinizde Teknik Destek bölümüne ve Mail adresinize gönderilemektedir. Bilgiler gönderildiğinde SMS alacaksınız.
Radyo Sitesi paketlerinden birini satın almak için sipariş verdiğiniz de "Alan adınızı seçin" ibaresi gelecektir buradan radyo adınızı belirleyerek devam edebilirsiniz. Alan adınızı firmamızdan ücretsiz tescil edebilirsiniz.
Radyo sitesi siparişi verdikten sonra ödemeyi tüm banka kredi kartları ile 3,6,9 taksit seçenekleri ile online satın alabilirsiniz veya hesap numaralarımıza havale veya eft yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Copyright © 2000 - 2023 - Radyo Telekom Telekomünikasyon LTD. ŞTİ.uzaktandestek.png (136×37)

20 YILLIK GÜVEN VE TECRÜBE!

© Tüm Hakları Saklıdır. »  Websitemiz tescillenmiştir. Herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal işlem başlatılacaktır. İnternet Radyosu Kur

     © İnterweb Limited Şirketi - Mersis: 0478 1087 9140 0001