Radyo Android Uygulama

Radyosu olan müşterilerimize radyo android uygulaması yaparak anroid telefonlardan radyosunun kolayca indirilmesini sağlıyoruz. Daha çok dinleyiciye ulaşmak için uygulamanızı hemen yaptırın.

Android Play 1

100.00

Standart Uygulama

Satın AL
 • ✓ Gelişmiş Tasarım
 • ✓ Sizin Logonuz
 • ✓ Facebook ve Twitter Link
 • ✓ İstek Paneli
 • ✓ Google Play Kurulumu
 • ✓ Standart İndirme
 • ✓ Güncelleme (Ek Ücretli)

Android Play 2

300.00

Sınırsız Uygulama

Satın AL
 • ✓ Profesyonel Tasarım
 • ✓ Sizin Logonuz
 • ✓ Facebook ve Twitter Link
 • ✓ İstek Paneli
 • ✓ Google Play Kurulumu
 • ✓ Yapay Zeka Bildirim
 • ✓ Güncelleme (Ücretsiz)

Iphone Uygulama Kampanya

300.00

Ios Radyo Uygulaması

Satın AL
 • ✓ Gelişmiş Tasarım
 • ✓ Sizin Logonuz
 • ✓ Facebook, Twitter Sayfa
 • ✓ İstek Paneli
 • ✓ Ücretsiz APP Store Yükleme
 • ✓ İpad Kurulumu Ücretsiz
 • ✓ İphone Kurulum

ANDROİD RADYO UYGULAMASI

Radyolar için Android Uygulama Yazılımı

Dinleyicileriniz Google Android Play uygulamanızı sınırsız şekilde ücretsiz olarak indirebilirler ve ayrıca google store de ek ücret ödemeden ömür boyu kullanabilirisniz. market ücretini firmamız ödesin siz sadece kendinize bir android paket almanız yeterli olacaktır.

Tüm android işletim sistemli telefonları destekler.

Telefonda gezinirken radyo yayınınız kesilmesin.

Profesyonel 2019 Yazılım.

1Tüm Android Uyumlu

2Profesyonel Yazılım

3Ücretsiz Güncelleme

4Sınırsız Özellik

5Ücretsiz APK yükleme

ANDROİD TELEFON UYGULAMASI:

*****DİKKAT!!***** 2018 öncesi eski yazılımlar son android sürümlerinde problemli çalışmaktadır.
Bu nedenle yeni uygulamalarda şu an için sadece 2018 yeni yazılım kurulmaktadır.
Yeni Google Play radyo uygulaması kurduracaksanız kurduracağınız firmaya yazılımının 2018 ve üzeri olup olmadığını teyit etmenizi öneririz.
Eski yazılım kurdurmanız durumunda yeni android sürümlerinde uygulamanız düzgün çalışmayacaktır.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Android Play 1: Örnek Uygulama için iletişime geçiniz.

Android Play 2: Örnek Uygulama için iletişime geçiniz.

Ios Kampanya : Örnek Uygulama için iletişime geçiniz.

Google Play Store'de artık sizin radyonuz da yer alsın. Google Play Android Uygulama ile radyonuzu android cep telefonlarından kolayca ve hızlı bir şekilde dinleyicileriniz kolayca dinleyebilir. Radyonuzun dinleyici sayısını arttırmak istiyorsanız google android play yazılımı ile sizlerde radyonuzu cep telefonlarına kolayca taşıyabilir. Dünyanın her noktasından cep telefonuza indirerek kolayca dinleyebilir ve ziyaretcilerinize sunabilirsiniz.

100'lerce Radyo Sitesi android uygulamasını yaptırdı.

YAPTIĞIMIZ ANDROİD UYGULAMA YAZILIMLARINDAN BAZILARI:

Android Uygulama İçin Gerekenler:

1-Radyo ip ve portunuz

2-İstek linkiniz

3-Facebook ve Twitter sayfa linkleriniz.

4-Logonuz (512x512 boyutlarında önerilir.)

5-İsteğinize bağlı olarak Google Play’e eklenmek üzere radyonuzla ilgili hakkımızda yazısı da gönderebilirsiniz,zorunlu değil.

İstenilen bilgileri üyeliğinizde teknik desteğe göndermeniz gerekmektedir.

AÇIKLAMALAR:

Radyo Android Play nedir?
* Google Android play ile , android işletimli cep telefonlarında "play store" den kolayca indirilebilir android yazılımlardır.
* Google android play radyonuzun playerine tek bir tuş ile cep telefonunuzun ekranından kolayca ulaşmanıza yardımcı olur.
* Google play de radyo arayanlar rastgele sizi bulabilir ve rastgele radyonuzu dinleyerek radyo dinleyicileriniz arasına katılabilir.
* Google radyo android yazılım uygulaması ile daha kurumsal bir radyo kimliğine sahip olursunuz.
* Google play uygulamanızda sadece size ait bir sayfa olduğundan androtürk gibi bir çok radyo arasında değil tek bir radyo olarak özgün olursunuz.
* Google play android uygulaması ile daha fazla dinleyici çekebilirisniz.
* Google android uygulaması ile dinleyicileriniz sitenizi ziyaret etmeden direk telefonlarına indirerek dinleyebilirler.
* Google android play uygulaması ile diğer radyolardan kendinizi ayırmış olur ve profesyonel radyoculuğa doğru adım atarsınız.

Android Google Play Radyo Uygulamalarımızda Kampanyalar Başladı.

Tüm Android Radyo Uygulama paketlerimizde stardart görünüm şablonlardan oluşmakta olup üst versiyonlarda ek özellikler bulunmaktadır.Soru Sorunuz!

Android Uygulama google play marketden kolayca telefonunuza indirilerek radyonuzun online dinlenmesini sağlayan sistemdir.
Android Uygulama tarafımızdan ilk olarak ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Google tarafından herhangi bir neden ile askıya alınması gibi durumlarda 25 dolar para almaktadırlar. Uygulamanız yayınlandıktan sonra ortalama 3 sene içerisinde güncelleme paketi satın almalısınız güncelleme paketi satın almadığınız da uygulama güncellemeniz eski kalabilir ve googleden kaldırılabilir.
Android Uygulamanız google play tarafından herhangi bir nedenle müzik resim video kaynaklı olabilir askıya alınırsa yeniden aynı uygulamayı 25.dolar ücretle google play de yayınlayabiliriz.
Android Uygulama sitemizden satın alabilirsiniz. İlk satın aldığınızda yayınlama ücreti firmamıza aittir. Askı kapanma v.b google durumlarında google parasını ödeyerek tekrar yayına sokabilirsiniz.
Android Uygulama kurulumu ortalama 3 gün ile 1-2 Hafta sürebilir. Çoğu zaman 3 günde yayınlanabilir bazı durumlarda incelemeye bağlı olarak 1 haftadan uzun sürebilir.
Android Uygulama almak için herhangi bir şart yoktur askı v.b durumlarda sadece 25 dolar olan google play ücretini ödemeniz gerekebilir. Tek Seferlik alınan android uygulamalar 3 ile 5 Yıl bir süre ile google tarafından kaldırılabilir ve bu durumda yeniden satın alma yaparak ek güncelleme veya yeni sürüm almanız gerekebilir.

Copyright © 2000 - 2024 - Radyo Telekom Telekomünikasyon LTD. ŞTİ.uzaktandestek.png (136×37)

20 YILLIK GÜVEN VE TECRÜBE!

© Tüm Hakları Saklıdır. »  Websitemiz tescillenmiştir. Herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal işlem başlatılacaktır. İnternet Radyosu Kur Radyosu Sitesi

     © İnterweb Limited Şirketi - Mersis: 0478 1087 9140 0001