ETİCARET SİTESİ KURULUMU KAMPANYA

RadyoTelekom Şirketimiz gibi bir ETİCARET sitesi kurulumu isterseniz projenizi anlatın hemen kuralım siz de internet üzerinden para kazanabilirsiniz.    Son yaptığımız ETİCARET siteleri. www.ithalpetmarket.com www.ordubilgisayar.com   Diğer işletmeler gibi, e-ticaret işletmeleri de pazarlama kampanyaları ile müşteri ... Devamını Oku »

24th Apr 2023
İYİ BAYRAMLAR

Değerli dostlarımız ve sevgili müşterilerimiz, Ramazan coşkusunun sonuna geldi ve içimizdeki huzuru bir kez daha hissetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. RadyoTelekom olarak, bu anlamlı bayram günü vesilesiyle tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.   Ramazan boyunca bir araya gelmenin, ... Devamını Oku »

21st Apr 2023
Önemli Duyuru

Üyelerimizin dikkatine!!! Google zorunlu ssl sistemine geçtiği için tüm eski sistemleri kullanan müşterilerimizin yeni sisteme geçmesi önemle duyrulur. Eski rakamsal iplerde ssl desteği olmadığı için google rakamsal olarak ssl vermemektedir.  Firmamız tarafından size verilen özel ipler dışında belirtiğimiz gibi rakamsal ... Devamını Oku »

26th Oct 2022
Radyo Teklif Kampanyası

20.ci Yıl 5 Yılda bir teklif kampanyası başladı.  Radyo Kampanyası Limitsiz Kişilik Anlık Dinleyici Limitsiz (Sınırsız) GB Trafik AUTO DJ - Mp3 Yükleme Alanı 100 GB 128 ~ 320 KBPS Quality Mp3 ~ AAC SÜPERHD YAYIN Shoutcast / Winamp / Sam2,4,5 / Solea Ücretsiz ICEcast Özelliği Mobil Uyumlu Responsive Player Panelden ... Devamını Oku »

26th Oct 2022
OKEY OYUNU KAMPANYASI Başladı.

Müşterilerimize duyurulur.   Radyo Telekom "Full mobil uyumlu" OKEY! - SOHBET ve RADYO "Hepsi Birarada" sistem çıktı!   Örnek sistem: www.okeypanel.com   Radyo sitenize entegre edilebilmektedir.   Satın alma seçenekleri: ----------------------------  1000TL fiyatla, "kurulum + 1 aylık ödeme" sonrasında, bir ay sonra ... Devamını Oku »

11th Oct 2022
Radyo Telekom Yeni Kampanyalar

Radyo Telekom Yeni Kamapnyalar Başlıyor. Bizi Takip ediniz.

17th Jan 2022
YEREL RADYOLARIN DİKKATİNE

Yerel radyo müşterilerimizin dikkatine. Son zamanlarda birtakım kişiler özellikle yerel radyoları hedef alarak gerçek olmayan sayaçlarla ve yalan bilgilerle radyoları kandırma yoluna gidip hem birçok radyodan maddi ödemeler almakta, hem de dinleyici artırımı vaadiyle radyoların ip port bilgilerini değiştirdikleri için tam ... Devamını Oku »

1st Jun 2021
Güncelleme Zorunluluğu

Google Genel olarak yaptığı Chrome zorunlu güncellemeleri sonunda Lütfen sitesi full SSL olmayan müşterilerimiz sitelerinizin güncellemesini ücretli olarak yaptırabilirsiniz.  Mobil olarak siteniz de bir güncelleme yapılması google tarafından çıkarılan 3-5 yıllık zaman dilimlerinde gerekli güncellemelerin yapılması ... Devamını Oku »

2nd Jan 2021
SÜPER KAMPANYA! SAM2 OLMADAN YAYIN

SÜPER KAMPANYA:  Pro Paket Çıktı.  Sam2 programı olmadan artık panelinizden yayın yapabilirsiniz.  Bilgi için: 05072166830 PRO RADYO PAKETLERİ - ile yayındayız. Radyo Yayını yapmayı sevenler için pro paket ile muhteşem bir radyoculuk başlıyor. 1- Ftp Olmadan direk panelden müzik yükleyebilirsinz. 2- Panelden Canlı ... Devamını Oku »

25th Mar 2020
EVİNİZDE KAL: KAMPANYASI BAŞLADI.

Evinde Kal Destekliyoruz. Evinizden E-Ticaret yapmak için şimdi e ticaret de kampanya var. sadece 499.00 TL  Demo: www.ordubilgisayar.com  

05072166830

23rd Mar 2020